Hakkımızda

 

 

REAL HAVACILIK & DANIŞMANLIK A.Ş.
Real Havacılık & Danışmanlık A.Ş., Türkiye’nin önde gelen havacılık şirketlerinden biridir. Firmamız Antalya ve Dalaman merkezli olarak faaliyet göstermektedir ve Türk DGCA tarafından Part 145 hizmetleri için onaylanmış bir MRO kuruluşudur.

Havacılık endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve uzman ekibimizle, Türkiye ve dünya genelinde Hat Bakımı ve AOG (Uçak Yerde) desteği sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca, sürekli olarak genişleyen destek istasyonları ağımızla, müşterilerimize daha hızlı ve etkin bir şekilde hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Real Havacılık & Danışmanlık A.Ş. olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ve havacılık endüstrisinde kaliteli hizmet sunmayı misyon edinmiş bulunmaktayız. Müşterilerimize sağladığımız değerlerle ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyon ve Vizyon

Misyon: Herhangi bir projenin çözüm odaklı bir ortağı olmak ve ekibimizin kalitesi ve dinamizmi ile tanınmaktır.

Vizyon: Müşterilerimizin memnuniyetini sağlarken, mürettebatların ve uçakların güvenliğini her zaman en üst öncelik olarak tutmaktır.

Değerler

Değişime açığız ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz:

Tüm insanları ve kültürleri eşit derecede değerli buluyoruz.

Herkese saygı gösteriyoruz.

Vaatlerimizi yerine getiriyoruz.

Etik davranıyoruz.

Müşteri beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Takım çalışmasını teşvik ediyor ve en iyi şekilde hizmet sunuyoruz.

Profesyonel ve ticari başarımızı artırmak için çalışıyoruz.